مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو در ابعاد و مدل های متفاوت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش پتو ژله ای مسافرتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

شرکت فروش پتو ژله ای مسافرتیمشخصات پتو ژله ای مسافرتیچرا پتو ژله ای محبوب استپتو ژله ای چه فرقی با پتوهای دیگر داردتفاوت پتو ژله ای و پتو حوله ایتوزیع کنندگان این منسوج
توزیع کنندگان پتو ژله ای مسافرتی

شرکت های کالای خواب زیادی در زمینه فروش پتو ژله ای مسافرتی فعالیت میکنند. قیمت فروش یکی از بهترین پتوهای مخصوص سفر یا مسافرتی که مدل ژله ای است بسیار مناسب بوده و این شرکت های فروش این پتوهای زیبا و با کیفیت ژله ای مسافرتی را در بازار به مردم عزیزمان در داخل و خارج از کشور به فروش میرسانند به همین دلیل میتوانیم این پتوهای زیبا با طرح و رنگ های متفاوت با بهترین قیمت ها خریداری کنید. سال هاست که کارخانه های پتو در ایران بسیار موفق بوده و پتوهایی با کیفیت تولید میکنند که همچنین علاوه بر کیفیت خوبی که دارند قیمت خوب و مناسب و کمتری نیز نسبت به پتوهای خارجی با رده کیفی در حد خودشان دارند.

توزیع کنندگان پتو ژله ای مسافرتی
این پتوهای با کیفیت را میتوانیم از فروشگاه های کالای خواب و پتو به صورت حضوری خرید کنیم. ولی برخی فروشگاه های کالای خواب و پتو منسوجات خود را به صورت انلاین در بستر فضای مجازی هم به فروش میرسانند که فروش انلاین مزایای فوق العاده زیادی نسبت به فروش حضوری دارد. همه مدل های پتو مسافرتی همچنین پتو سفری ایرانی و خارجی ژله ای سفری، ظریف و گرم توسط فروشگاه دیبا بافت نگار قم با نام اختصاری دیبافت به سرتاسر ایران توزیع میشود و همچنین این کالاهای بسیار نرم و لطیف و‌ با کیفیت توسط این شرکت فعال به خارج از کشور ایران نیز ارسال میشود.
قیمت پتو مسافرتی ژله ای به علت متفاوت بودن ابعاد یک نفره و دو نفره متفاوت است و همچنین به علت نوسانات بازار قیمت دقیق و مشخصی را نمیتوان تعیین کرد و تا مدت ها این قیمت را نگه داشت. همچنین قیمت خرید پتو سفری ژله ای به صورت عمده بسیار کمتر از خرید این پتوی نرم و لطیف‌ به صورت تکی است که خرید عمده مزایایی غیر از قیمت برای خریداران عزیز دارد.

شرکت فروش پتو ژله ای مسافرتی

مشخصات پتو ژله ای مسافرتی

پتو مسافرتی ژله ای با توجه به ساختاری که دارد به عنوان پتو چهار فصل شناخته شده است و شرکت های کالای خواب این پتو را با طرفداران بسیار زیادی به فروش میرسانند و همچنین پتوهایی گرم و نرم و لطیف هستند که به همین دلیل وزن بسیار کم و همچنین حجم بسیاری کمی نیز دارند. پتوهای مخصوص سفر ژله ای بافت خیلی نرمی دارند و حجم بسیار کم این نوع پتو ناشی از همین نوع بافت لطیف و ظریف است و جاگیری کمی هم دارد. پتوهای ژله ای مسافرتی برعکس بافت نرم و لطیفی که دارد گرما را به بهترین شکل در خود نگه داشته و خواب خوب و عمیقی را برای شما رقم میزند و به همین دلیل پتویی است که در تمامی روزهای سال پر طرف دار بوده و استفاده میشود.
طرح روی پتوهای ژله ای سفری با علاقه و خواسته تمامی سنین هماهنگ بوده که با رنگ های زیبا شاد و ارامش بخش این پتوها خواب راحت و ارامی را سپری میکنند و دیگر خبری از پتوهای زبر و ضخیم و پرزهای حساسیت زا و آزار دهنده نیست و به همین علت حتی کودکان هم رغبت زیادی به استفاده از پتوهای ژله ای نرم و لطیف و خوش رنگ برای خوابشان دارند. پتوهای ژله ای علاوه بر بافت لطیف و نرمشان رنگ و طرح و نقش های متفاوت و دلچسبی نیز دارند که به همین علت مناسب جهیزیه هم هستند در جهیزیه عروس کنار خرید لحاف، روتختی، پتوهای زمستانی یک نفره و دو نفره میتوانید تعدادی پتو ژله ای را که شامل پتوهای طرح دار و ساده، گل برجسته، چهارخانه و… هستند میتوانید از شرکت های فروش پتو ژله مسافرتی خریداری کنید.

معرفی جامع پتو طرح دار
پتوهای ژله ای داخلی و وارداتی مسافرتی به دلیل بافت نرم و ظریفشان فروش و طرف دار بسیاری نیز دارند که فقط همین یک مورد دلیل پر طرف دار بودن این پتوهای زیبا و فوق العاده نرم و کارا نیست. الیافی که در تولید پتوهای ژله ای به کار میرود، الیاف ضد حساسیت و الرژی هستند که برای افرادی که دارای حساسیت پوستی و الرژی تنفسی هستند مناسبت است و مشکلی برای این افراد به وجود نمی آورد. ماندگاری و طول عمر بالای پتوهای مسافرتی ژله ای یکی از ویژگی های بسیار خوب این کالا است. پتوهای مخصوص سفر را بدون اینکه آسیبی به آنها برسد میتوانید سال های سال نگهداری و استفاده کنید.
این پتوها قابلیت شست و شو با ماشین های خشکشویی، ماشین های لباسشویی خانگی و حتی با دست نیز دارند و به دلیل وزن بسیار کمی که دارند، حتی وقتی خیس و نم دار هم که باشند کماکان وزن کمتری نسبت به پتوهای خیس زمستانی داشته اند. پتوهای ژله ای مسافرتی را میتوانید کنار روتختی از شرکت های فروش کالای خواب خریداری کنید و حتی میتوانید با رنگ پرده و فرش اتاق خواب نیز ست کنید.

چرا پتو ژله ای محبوب است

چرا پتو ژله ای محبوب است

همه پتوها در بازار به دلیل نیاز انسان هنگام خواب به روانداز گرم، خریدار دارند. اما پتوهای مسافرتی ژله ای با توجه به مشخصاتی که دارد بسیار زیاد مورد توجه مردم قرار گرفته است. زیرا پتو ژله ای اکثر ویژگی های مورد نیاز را که شما خواهان آن هستید در خود دارد. این پتو هنگام خواب هم گرم میکند هم لطافت و نرمی بسیار خوبی دارد. زیرا پتو ژله ای مسافرتی میتواند علاوه بر سبکی و نرمی بدن شما را بسیار خوب و عالی گرم نگه دارد. با این پتو میتوانید محافظت از بدن خود را در برابر بیماری هایی مانند سرماخوردگی انجام دهید.
همچنین با استفاده از پتو ژله ای میتوانید خواب بهتری تجربه کنید. زیرا الیاف این نوع پتو بسیار مرغوب است و شرکت های فروش پتو ژله ای مسافرتی رضایت مردم را بعد از خرید با تکرار خریدهای بعدی دیده و از مردم شنیده اند. زبر بودن انواع پتو کیفیت خواب ما را بسیار زیاد پایین می آورد و ما را آزار میدهد برای همین است که بیشتر مردم پتو ژله ای را بر پتوهای قدیمی تر که لطافت و نرمی کمتری دارند را دارای ارجحیت میدانند.
این موارد از عواملی هستند که پتو ژله ای را برای مردم محبوب کرده است. رغبت بسیار زیاد مردم به خرید این پتوهای زیبا و نرم باعث شده، فروش بالای این نوع پتو در شرکت های فروش کالای خواب بسیار بالا بیاید. خرید عمده پتو ژله ای مسافرتی از کارخانه های کالای خواب و فروش و صادر این منسوجات برای شما سود آور است.

پتو ژله ای چه فرقی با پتوهای دیگر دارد

پتو ژله ای چه فرقی با پتوهای دیگر دارد

انواع پتوهای ژله ای تفاوت زیادی با پتوهای دیگر دارند که امیدواریم از این اطلاعات بهره ببرید. اولین و مهم ترین و شاخص ترین تفاوت پتو ژله ای مسافرتی با پتوهای دیگر این اسم که پتو مسافرتی مناسب فصل بهار و تابستان است، البته که به خاطر وزن ایدئالی که دارد خریداران میتوانند تمامی روزهای سال از پتو مسافرتی استفاده کنند.
در ادامه آنی مبحث تفاوت های دیگر پتو مسافرتی ژله ای با پتوهای دیگر را شرح میدهیم:
جنس: از لحاظ جنس پتوهای موجود در بازار پتوهای حوله ای از پتوهای ژله ای متراکم تر هستند و طبعا گرمای بیشتری نیز دارند.

توزیع کنندگان پتو ژله ای مسافرتی
وزن پتو: اگر خریداران عزیز به دنبال یک پتوی بسیار سبک میگردند که قابل حمل هم باشد، پتوهای ژله ای این شاخصه را نسبت به پتوهای حوله ای دارند که سبک لطیف تر و کم جا تر هستند.
قیمت و هزینه: یکی دیگر از مواردی که باید خریداران عزیز به آن توجه کنند، قیمت و هزینه پتو مسافرتی است، یعنی میزانی که خریداران برای خرید پتو مسافرتی قصد پرداخت هزینه دارند باید بدانند مقداری که صرف خرید پتوی حوله ای و پتوهای معمولی میکنند بیشتر از پتوی ژله ای هست.
قابلیت شست و شو: قابلیت شست و شو یکی دیگر از موارد قابل مقایسه پتو مسافرتی ژله ای با پتوهای دیگر است که قابل توجه است که پتوی ژله ای قابلیت شستن راحت تری نسبت به پتوی حوله ای و پتوهای معمولی دارد، زیرا وزن سبک تری نسبت به بقیه پتوها دارد.

تفاوت پتو ژله ای و پتو حوله ای

تفاوت پتو ژله ای و پتو حوله ای

پتو حوله ای ضخامت بیشتر و الیاف پرتراکم تری نسبت به پتو ژله ای دارد و همچنین در انواع گل برجسته و ساده نیز تولید میشود. خریداران عزیز باید بنا بر نوع نیازی که به پتو دارند، پتو ژله مسافرتی را با پتوهای دیگر با وزن ها ابعاد و تراکم متفاوت مقایسه کنند و گزینه بهتر که مناسب تر برای نیازشان هم باشد را انتخاب کنند و از شرکت های فروش کالای خواب و همچنین شرکت های فروش پتو ژله ای خریداری کنند.

توزیع کنندگان پتو ژله ای مسافرتی

توزیع کنندگان این منسوج

توزیع کنندگان زیادی در بازار هستند که در بازار مشغول فروش پتو مسافرتی ژله هستند. فروشگاه هایی هم هستند که علاوه بر فروش مشاوره خرید بسیار خوبی هم به خریداران عمده و خریداران تکی میدهند. شرکت فروش دیبا بافت نگار قم با نام اختصاری دیبافت یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور است که هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین در بستر فضای مجازی در خدمت خریداران عزیز است. این فروشگاه بزرگ هم به صورت عمده و هم به صورت تکی به فروش به سر تا سر ایران و صادرات به کشورهای خارجی میپردازد.
شرکت دیبافت با بهترین مدیریت بهترین مشاوران فروش و بهترین پرسنل اداره شده و حوصله و وقت زیادی صرف خریداران پتو و کالاهای خواب دیگر میکنند و اطلاعات زیادی را ارائه میدهند. اگر قصد خرید کالای خواب و خصوصا پتو مسافرتی ژله ای دو نفره، یک نفره، نوزادی، عروس و… را دارید برای مشاوره به سایت های وابسته به شرکت دیبافت مراجعه کرده و خرید گرمی را تجربه کنید.

آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو در ابعاد و مدل های متفاوت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید