مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو در ابعاد و مدل های متفاوت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم پتو تابان یزد

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی طرح های پتو تابانانواع پتو در چه طرح هایی تولید میشوندهمه چیز درباره پتو الیاف طبیعیمرجع فروش انواع پتو تابان یزد
عرضه مستقیم پتو تابان یزد

سایت اینترنتی و آنلاین دیبا بافت نگار، پل ارتباطی بین کارخانه تولید پتو تابان یزد و خدمات به مشتریان است، به این صورت که فروشگاه دیبا بافت نگار، عرضه مستقیم پتو تابان یزد را برعهده دارد.
در حقیقت عرضه مستقیم، شامل ارائه محصولات یا خدمات یک کسب و کار به صورت شخص به شخص درون جامعه است. برای این کار شخص ارائه کننده نیازی نیست حتی فروشگاه یا نمایشگاهی برای معرفی کالا یا خدمات داشته باشد. فروشنده محصول در حقیقت به عنوان نوعی پیمانکار مستقل با آن کسب و کار همکاری میکند و در صورت فروش هر محصول، از آن شرکت پورسانت یا دستمزد میگیرد، البته به قیمت تمام شده محصول، اضافه نمیکند و محصول را به قیمت کارخانه به فروش میرساند و در ازای فروش خود از کارخانه پورسانت دریافت میکند. بنابراین قیمت تمام شده برای مشتری به قیمت در کارخانه است. از این رو این شیوه خرید در میان مردم به خاطر به صرفه بودن هزینه آن، با استقبال روبه رو شده است و شرکت های بسیاری ترغیب به عرضه مستقیم پتو تابان یزد شده اند.

عرضه مستقیم پتو تابان یزد
در عرضه مستقیم پتو تابان یزد هم شرکت تولیدکننده و هم مصرف کننده از ارسال مستقیم سود میبرند. برای تامین کننده، هزینه های حمل و نقل و ذخیره سازی کاهش مییابد و برای خریدار، زمان تحویل و قیمت محصول کم میشود. کسانی که عرضه مستقیم پتو تابان یزد را انجام میدهند، از طریق ارائه حضوری، سایت، تبلیغات اینترنتی و سایر انواع تبلیغات، عمل بازاریابی را انجام میدهند. به طور میانگین در دنیا حدود 12% کسب و کارها از عرضه مستقیم است.

معرفی طرح های پتو تابان

معرفی طرح های پتو تابان

اگر در حال تجهیز اتاق خواب یا اتاق نشیمن هستید، احتمالاً به اضافه کردن پتو فکر میکنید. با این حال، وجود سبک های مختلف ممکن است کمی انتخاب را برای شما چالش برانگیز کند. به همین دلیل است که ما در زیر به معرفی محبوب ترین طرح پتو تابان میپردازیم که به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک میکند. برای الهام گرفتن به خواندن ادامه دهید!
کارخانه تولید پتو تابان یزد، تولیدکننده پتوها در طرح ها و رنگ های مختلف است، یکی از پتوهای پرطرفدار این کارخانه در بازار، پتوهای مینگ شناخته میشوند و به صورت سبک، سنگین یا متوسط و با قیمت بسیار مناسب هستند، با توجه به قیمت ارزان این پتوها، شاهد گسترش خرید پتوی مینگ حتی توسط کشورهای همسایه و عرضه مستقیم پتو تابان یزد هستیم. این پتو به صورت تک نفره و دو نفره در رنگ های مختلف تولید میشود. هدف اصلی پتو تابان یزد، فراهم کردن راحتی برای شماست. با همه انواع مختلف موجود در بازار، انتخاب نوع مناسب با درک تفاوت بین آنها، ممکن است آسان تر شود و با مناسب بودن قیمت به خاطر عرضه مستقیم پتو تابان یزد شما به سود خوبی خواهید رسید.

انواع پتو در چه طرح هایی تولید میشوند

انواع پتو در چه طرح هایی تولید میشوند

در بخش راهنمای انواع پتو، ما به شما کمک میکنیم تا بهترین انتخاب را برای تمام نیازهای پتوی خانه خود داشته باشید.
ـ پتوهای پشمی
از بین تمام مواد طبیعی پتو، پشم بیشترین گرما را ایجاد میکند. به همین دلیل، پتوهای پشمی در میان شکارچیان باتجربه، علاقه مندان به کمپینگ و بقا ترجیح داده میشوند. به عنوان یک امتیاز اضافی، پشم به طور طبیعی در برابر آتش مقاوم است. این ماده زیست تخریب پذیر است و باعث میشود پتوهای پشمی پایدار و سازگار با محیط زیست باشند. پشم همچنین به طور طبیعی ضد باکتری است، به این معنی که شما مجبور نیستید آن را به دفعات بشویید. این ماده دارای حفره‌های هوا است که در فیبر واقعی تعبیه شده است. این ویژگی به خروج هوای سرد و ورود هوای گرم کمک میکند، به این معنی که پتوهای پشمی هم عایق‌های عالی هستند و هم قابلیت تنفس بهینه را ارائه میدهند.
ـ پتوهای نخی
پتوهای نخی میزان گرمایی که پتوهای پشمی فراهم میکنند، دارا نیستند. بنابراین، اگر به دنبال چیزی هستید که در شب های سرد زمستان شما را گرم نگه دارد، پتوهای نخی توصیه نمیشوند. در عوض، در هوای گرم تر، پتوی نخی را انتخاب کنید، زیرا به‌ طور استثنایی قابل تنفس است. اکثر پتوهای نخی دارای مزیت تمیز کردن نسبتا آسانی هستند.

انواع پتو در چه طرح هایی تولید میشوند
ـ پتوهای پنبه ای
پتوهای پنبه ای برای کسانی که با آلرژی دست و پنجه نرم میکنند، ایده آل هستند. زیرا پنبه یک ماده طبیعی ضد حساسیت است. با این حال، پنبه قابل اشتعال است و به همین دلیل، از پتوهای پنبه ای در کمپینگ یا شکار استفاده نکنید. به خاطر داشته باشید که همه انواع پنبه وقتی با حرارت زیاد یا حتی متوسط خشک شوند، چروک میشوند. بنابراین، اگر میخواهید از احتمال چروک شدن بیش از حد جلوگیری کنید، پتویی را انتخاب کنید که درصد پنبه کمتری داشته باشد.
ـ پتوهای ابریشمی
در میان تمام مواد طبیعی، ابریشم احتمالاً نرم ترین و مجلل ترین گزینه برای تهیه پتو است. پتوهای ابریشمی بسیار قابل تنفس هستند. از این رو آنها را به گزینه ای عالی برای آب و هوای گرم تبدیل میکند، زیرا سطح گرمای سبکی را ارائه میدهند. آنها همچنین رطوبت را از بدن شما دور میکنند و برای کسانی که مستعد تعریق در طول شب هستند، بسیار توصیه میشوند. البته، این پتوها میتوانند در ماه های سردتر هم به همان اندازه موثر باشند، بدون اینکه شما را در وزن یک پتوی سنگین دفن کنند.

انواع پتو در چه طرح هایی تولید میشوند
ـ پایین
اصطلاح پایین به پرهای نرم پرندگانی مانند غازها یا اردک ها اطلاق میشود. آنها معمولاً به عنوان پرکننده پتو، روتختی و لحاف استفاده میشوند. پرهای پایین دارای توانایی طبیعی برای نگه داشتن گرما در نزدیکی بدن شما و در عین حال سبک وزن هستند. این واقعیت باعث میشود تا یک ماده موثر و راحت برای استفاده در انواع پتوها باشند.
ـ پتوهای پشمی مصنوعی
این پتوها یکی از ساده ترین انواع برای یافتن هستند. آنها معمولاً از نوعی پلی استر یا ترکیبی از پارچه های مصنوعی تهیه میشوند. پتوهای پشمی که از یک لایه ساخته شده اند، سبک وزن هستند و در عین حال گرمای زیادی را ارائه میدهند. مانند پنبه، ضد حساسیت هستند. در مقایسه با انواع دیگر، پتوهای پشمی کمی ارزان تر هستند. بسته به فرایند تولید، پشم گوسفند در حرارت بالا یا در نزدیکی شعله ذوب نمیشود. درنتیجه، پتوهای پشمی را میتوان برای کمپینگ یا سایر ماجراجویی های خارج از منزل که شامل قرار گرفتن در اطراف آتش است، استفاده کرد.
ـ پتوهای پلی استر
یافتن انواع دیگر پتوها با مقداری پلی استر در آرایش آنها بسیار رایج است. در واقع یکی از مزایای مهم پتویی که بیشتر از پلی استر تهیه میشود، این است که میتوان آن را چندین بار شست و خشک کرد، بدون اینکه رنگ یا شکل خود را از دست بدهد. البته پلی استر دارای معایبی نیز است. به طور مثال وقتی خیس میشود به پوست میچسبد و تقریباً به اندازه پنبه قابل تنفس نخواهد بود. ترکیب پلی استر و پنبه، انتخابی محبوب برای پتو هستند، زیرا مزایای اصلی هر دو ماده یعنی دوام و نرمی را ارائه میدهند.

انواع پتو در چه طرح انواع پتو در چه طرح هایی تولید میشوندتولید میشوند
ـ پتوهای اکریلیک
اکریلیک با استفاده از یک پلیمر مصنوعی (ساخته شده از نفت یا سایر سوخت های فسیلی) تشکیل شده است. در بیشتر موارد، این ماده سبک وزن است، اما همچنان گرمای زیادی را ارائه میدهد. پتوهای اکریلیک در برابر پروانه مقاوم هستند و میتوان آنها را برای مدت طولانی نگهداری کرد. این ماده دارای بافت پشم مانند است و این باعث میشود پتوهای اکریلیک در حفظ گرما عالی باشند. یکی از معایب عمده اکریلیک این است که برای محیط زیست خطرناک است و حتی ممکن است در ایجاد برخی از انواع سرطان نقش داشته باشد. با این حال، برای سال ها، پتوهای اکریلیک با دوخت ساتن بسیار محبوب بوده اند.
ـ پتو ولوکس
پتوهای vellux گاهی اوقات به عنوان پتوهای مهمان نواز شناخته میشوند، زیرا آنها از نوع پتوهایی هستند که اغلب در هتل ها به کار میروند. آنها معمولاً از فوم پلی یورتان ساخته میشوند، اما در برخی موارد از 100% پلی استر در ترکیب آنها استفاده شده است. این نوع پتوها بسیار بادوام و گرم هستند. آنها معمولاً از دو لایه فوم تشکیل شده اند که بین پارچه ای که از الیاف نایلونی قوی تهیه شده است، قرار میگیرند. این نوع پتوها را میتوان چندین بار شست و شو داد، بدون اینکه علائمی از ساییدگی و انباشتگی ظاهر شود. یک پتوی ولوکس سال ها برای شما دوام می آورد و مانند پنبه ضد حساسیت است.

انواع پتو در چه طرح هایی تولید میشوند
ـ پتوهای میکروفیبر
این پتوها ترکیبی از الیاف مختلف شامل نایلون، ابریشم مصنوعی و پلی استر هستند. پتوهای میکروفیبر به خوبی بافته میشوند و درنتیجه عموماً بدون چروک هستند و به راحتی کثیفی را در بین الیاف به دام نمی اندازند. این باعث میشود پتوهای میکروفیبر برای کسانی که از آلرژی رنج میبرند، عالی باشند. آنها همچنین ماندگاری طولانی دارند و در برابر لکه مقاوم هستند. با این حال، این منسوجات زمانی که در معرض دمای بالا قرار میگیرند ذوب میشوند، بنابراین آنها را از آتش دور نگه دارید.

همه چیز درباره پتو الیاف طبیعی

همه چیز درباره پتو الیاف طبیعی

علاوه بر نحوه تولید پتو با سبک خاص، پتوها را میتوان براساس جنس و مواد آنها به دو نوع اصلی تقسیم کرد: مواد طبیعی و مواد مصنوعی.
هنگام خرید پتو، متوجه خواهید شد که طیف وسیعی از مواد برای انتخاب وجود دارد. بیایید نگاهی به برخی از بهترین مواد برای پتو و مزایای هر کدام بیاندازیم.
ـ پشم
پشم یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین مواد سازنده پتو است. پشم به طور طبیعی گرم است و رطوبت را جذب میکند، بنابراین برای راحتی شما عالی است. این ماده همچنین در برابر آتش مقاومت میکند، بنابراین زمانی که در نزدیکی منبع گرما استفاده میشود، خطرناک نیست.

همه چیز درباره پتو الیاف طبیعی
ـ اکریلیک
امروزه اکریلیک جایگزین محبوبی برای مواد طبیعی مانند پشم است. این ماده سبک است و در عین حال شما را گرم نگه میدارد. به علاوه، بافت نرم آن میتواند بسیار شبیه به مواد طبیعی باشد، شست و شوی ماشینی آن آسان تر است. در نهایت، برخلاف پشم، پتو اکریلیک هرگز پروانه ها را جذب نمیکند.
ـ پنبه
وقتی صحبت از الیاف طبیعی میشود، پنبه یکی دیگر از بهترین انتخاب ها برای تهیه پتو است. پتوهای نخی فوق العاده نرم و قابل تنفس هستند و برای شب های گرم تابستان که میخواهید پوششی داشته باشید که بیش از حد شما را گرم نکند، ایده آل هستند. پنبه همچنین به خوبی با مواد دیگر مانند پلی استر ترکیب میشود. این ترکیب بادوام تر و بسیار نرم است.

مرجع فروش انواع پتو تابان یزد

مرجع فروش انواع پتو تابان یزد

همانگونه که میدانید پتو تابان یزد به دلیل کیفیت، اصالت کالا و تنوع طرح ها و رنگ های مختلف با گسترش خرید از جانب مشتریان عزیز روبه رو شده و این موضوع باعث گستردگی منابع فروش و عرضه مستقیم پتو تابان یزد شده است.
یکی از مراکز فروش پتو تابان یزد، سایت اینترنتی دیبا بافت نگار است. این فروشگاه با عرضه مستقیم پتو تابان یزد همواره در جهت جلب رضایت مشتریان است. با توجه به گرایش روزافزون مردم به خرید اینترنتی کالاها، این فروشگاه محصولات خود را به صورت اینترنتی و آنلاین به فروش میرساند. برای خرید پتو تابان یزد تنها کافی است در مرورگر خود سایت دیبا بافت نگار و سپس نام محصول مورد نظر را جست و جو نمایید. به این ترتیب شما به اطلاعات بیشماری درباره عرضه مستقیم پتو تابان یزد از شرکت دیبافت و محصول مورد نظر از جمله، طرح های پتو تابان یزد، رنگ های مختلف، نوسانات قیمتی این پتو، ویژگی های پتو تابان یزد و… دست خواهید یافت.

آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو در ابعاد و مدل های متفاوت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید